Polska Organizacja Turystyczna Partnerem Team Poland 2024

2024-03-01

Z przyjemnością informujemy, że Polska Organizacja Turystyczna ponownie została Partnerem Team Poland w drodze na europejską selekcję Bocuse d'Or 2024, która odbędzie się w Trondheim w Norwegii! 

POT jest organizacją państwową, utworzoną w celu wzmocnienia promocji Polski w dziedzinie turystyki w kraju i za granicą. Nadzór nad Polską Organizacją Turystyczną sprawuje Minister Sportu i Turystyki.

Celem porozumienia jest promocja polskiej turystyki kulinarnej poprzez start polskiej drużyny w tak prestiżowym konkursie kulinarnym oraz wykorzystanie potencjału szefów kuchni z Akademii Bocuse d’Or Polska w zaplanowanych działaniach promocyjnych Polskiej Organizacji Turystycznej na świecie.

Bardzo się cieszę, że Polska Organizacja Turystyczna ponownie została Naszym Partnerem w przygotowaniach polskiego kandydata Kamila Tłuczka do europejskiej selekcji Bocuse d’Or 2024. Jestem przekonany, że Kamil zaprezentuje się dobrze wśród pozostałych 19 krajów Starego Kontynentu, biorąc pod uwagę, że bogate dziedzictwo gastronomiczne jest tym co nas wyróżnia na arenie międzynarodowej – powiedział Jacek Krawczyk, prezes zarządu Bocuse d’Or Poland.

AKTUALNOŚCI

 • Przeczytaj całość

  Dania zwycięzcą Bocuse d’Or Europe 2024

  Ponownie duński kandydat, tym razem Sebastian Holberg Svendsgaard stanął na najwyższym stopniu podium w Trondheim 2024 roku

  2024-03-22
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  KOWR Partnerem Team Poland 2024

  Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa został ponownie Partnerem Team Poland.

  2024-03-01
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Polska Organizacja Turystyczna Partnerem Team Poland 2024

  Z przyjemnością informujemy, że Polska Organizacja Turystyczna ponownie została Partnerem Team Poland 

  2024-03-01
  Przeczytaj całość
 • Przeczytaj całość

  Team Poland w drodze do Trondheim

  Przed nami kolejna edycja Bocuse d’Or Europe 2024, która będzie wielkim powrotem tej kontynentalnej selekcji na ziemie norweskie, 16 lat po pierwszym konkursie Bocuse d’Or Europe, który odbył się w Stavanger w 2008 roku. 

  2024-01-11
  Przeczytaj całość